КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 24 квітня 2018 року N 773/4837

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Іщенко Катерині Віталіївні у пров. Михайла Реута, 19-а у Печерському районі м. Києва для ведення індивідуального садівництва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Іщенко Катерині Віталіївні у пров. Михайла Реута, 19-а у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що заявлена ініціатива не відповідає містобудівній документації за функціональним призначенням а саме: земельна ділянка відноситься до території садибної житлової забудови, частково до зелених насаджень загального користування, керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Іщенко Катерині Віталіївні у пров. Михайла Реута, 19-а у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,09 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) у власність для ведення індивідуального садівництва (К-30034).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали