КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 24 квітня 2018 року N 725/4789

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Мельніченку Валерію Анатолійовичу на вул. Сім'ї Ідзиковських, 25 у Солом'янському районі м. Києва для будівництва гаража

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Мельніченку Валерію Анатолійовичу на вул. Сім'ї Ідзиковських, 25 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що заявлена ініціатива не відповідає містобудівній документації за функціональним призначенням, а саме: земельна ділянка належить до території багатоповерхової житлової забудови (лист Департаменту містобудування та архітектури від 16.03.2017 N 1998/0/12-4/27-17), керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Мельніченку Валерію Анатолійовичу на вул. Сім'ї Ідзиковських, 25 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) у власність для будівництва гаража (К-30051).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали