КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 24 квітня 2018 року N 711/4775

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ "САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ПІВДЕНТЕПЛОЕНЕРГОМОНТАЖ" на вул. Марка Черемшини, 15 у Дніпровському районі м. Києва для будівництва, обслуговування об'єкта транспортної інфраструктури (під'їзди) та створення території загального користування

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ "САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ПІВДЕНТЕПЛОЕНЕРГОМОНТАЖ" на вул. Марка Черемшини, 15 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що заявлена ініціатива не відповідає містобудівній документації за функціональним призначенням, а саме: земельна ділянка належить до території зелених насаджень загального користування (витяг з містобудівного кадастру від 03.10.2017 N 8288/0/012/12-03-17), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України "Про землеустрій", Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ "САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ПІВДЕНТЕПЛОЕНЕРГОМОНТАЖ" на вул. Марка Черемшини, 15 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,82 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в оренду на 15 років для будівництва, обслуговування об'єкта транспортної інфраструктури (під'їзди) та створення території загального користування (К-31428).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали