КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2018 року N 1336/5400

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Оболонського району м. Києва на просп. Героїв Сталінграда, 44-б в Оболонському районі м. Києва для створення озеленених територій загального користування

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Оболонського району м. Києва на просп. Героїв Сталінграда, 44-б в Оболонському районі м. Києва та додані документи, у зв'язку з відсутністю письмової згоди землекористувача, засвідченої нотаріально відповідно до частини другої статті 123 Земельного кодексу України, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Оболонського району м. Києва на просп. Героїв Сталінграда, 44-б в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,94 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для створення озеленених територій загального користування (К-30596).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали