Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Головченку Миколі Володимировичу на вул. Роздільній, 1-а у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежилого приміщення "Творча майстерня"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2018 року N 1334/5398

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Головченку Миколі Володимировичу на вул. Роздільній, 1-а у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежилого приміщення "Творча майстерня"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Головченку Миколі Володимировичу на вул. Роздільній, 1-а у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що заявлена ініціатива не відповідає містобудівній документації, оскільки частина земельної ділянки розташована в охоронній зоні повітряних ліній електропередач, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Головченку Миколі Володимировичу на вул. Роздільній, 1-а у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,02 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в оренду на 10 років для експлуатації та обслуговування нежилого приміщення "Творча майстерня" (К-30344).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали