Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Шквирі Маріанні Миколаївні на вул. Радосинській у Деснянському районі м. Києва для індивідуального дачного будівництва (садибна забудова)

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2018 року N 1311/5375

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Шквирі Маріанні Миколаївні на вул. Радосинській у Деснянському районі м. Києва для індивідуального дачного будівництва (садибна забудова)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Шквирі Маріанні Миколаївні на вул. Радосинській у Деснянському районі м. Києва та додані документи, враховуючи невідповідність заявленої у клопотанні ініціативи містобудівній документації за функціональним призначенням (відповідно до Генерального плану міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 N 370/1804, земельна ділянка за функціональним призначенням належить до території перспективної садибної забудови, висновок Департаменту містобудування та архітектури від 24.05.2017 N 3957/0/12-4/27-17), керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Шквирі Маріанні Миколаївні на вул. Радосинській у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,10 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) у власність для індивідуального дачного будівництва (садибна забудова) (К-30194).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали