КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 295/6511

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству "Укрінвестбуд" на вул. Старонаводницькій (біля будинку 4-в) у Печерському районі м. Києва для будівництва будівлі соціально-побутових, оздоровчих закладів та торгово-офісного призначення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Державному підприємству "Укрінвестбуд" (ідентифікаційний код 31405158) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Старонаводницькій (біля будинку 4-в) у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що ділянка потрапляє в зону пам'ятки архітектури - Башти N 4, також на ділянці існує значний перепад рельєфу, що ускладнюватиме процес будівництва (лист Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 26.07.2011 N 8078/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству "Укрінвестбуд" на вул. Старонаводницькій (біля будинку 4-в) у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,057 га в короткострокову оренду на 5 років для будівництва будівлі соціально-побутових, оздоровчих закладів та торгово-офісного призначення.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали