КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 296/6512

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вул. Едуарда Вільде, 5 у Дніпровському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації доступного житла для працівників навчальних закладів комунальної власності м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" (ідентифікаційний код 31454734) щодо відведення земельної ділянки на вул. Едуарда Вільде, 5 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що відсутня нотаріально засвідчена згода землекористувача на вилучення частини земельної ділянки, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вул. Едуарда Вільде, 5 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,590 га в постійне користування для будівництва, обслуговування та експлуатації доступного житла для працівників навчальних закладів комунальної власності м. Києва.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали