КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 297/6513

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Арчвадзе Далі Леонтіївні по вул. Салютній, 4 в Шевченківському районі м. Києва для влаштування салону краси

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Арчвадзе Далі Леонтіївні (ідентифікаційний код 2231521108) щодо відведення земельної ділянки на вул. Салютній, 4 в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, враховуючи, що вказана земельна ділянка вільна від забудови, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Арчвадзе Далі Леонтіївні на вул. Салютній, 4 в Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,02 га в оренду на 15 років для влаштування салону краси.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали