КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 303/6519

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки "Представництву "Продентіа Консалт, Інк" на вул. Попудренка, 30 у Дніпровському районі м. Києва для будівництва житлового будинку, реконструкції існуючої адміністративної будівлі з подальшою їх експлуатацією та обслуговуванням

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою "Представництву "Продентіа Консалт, Інк" (ідентифікаційний код 26607863) щодо відведення земельної ділянки на вул. Попудренка, 30 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що "Представництво "Продентіа Консалт, Інк" не є юридичною особою, керуючись статтею 95 Цивільного кодексу України, статтями 9, 93 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки "Представництву "Продентіа Консалт, Інк" на вул. Попудренка, 30 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,44 га в оренду на 15 років для будівництва житлового будинку, реконструкції існуючої адміністративної будівлі з подальшою їх експлуатацією та обслуговуванням.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали