КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 304/6520

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Кашникову Юрію Вікторовичу на вул. Багговутівській, 17 - 21 в Шевченківському районі м. Києва для встановлення тимчасової споруди під мийку, СТО з подальшою експлуатацією та обслуговуванням

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою ФОП Кашникову Юрію Вікторовичу (ідентифікаційний код 2260922259) щодо відведення земельної ділянки на вул. Багговутівській, 17 - 21 в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, враховуючи, що вказана земельна ділянка вільна від забудови, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Кашникову Юрію Вікторовичу на вул. Багговуттській, 17 - 21 в Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,050 га в оренду на 15 років для встановлення тимчасової споруди під мийку, СТО з подальшою експлуатацією та обслуговуванням.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали