КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 305/6521

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ММ ЛТД" на вул. Тимофія Шамрила, 1 в Шевченківському районі м. Києва для реконструкції з розширенням, в частині надбудови та прибудови, нежитлового приміщення під адміністративно-господарські цілі та його подальшої експлуатації та обслуговування

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ММ ЛТД" (ідентифікаційний код 21508375) щодо відведення земельної ділянки на вул. Тимофія Шамрила, 1 в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, враховуючи, що вказані наміри забудови не відповідають містобудівній документації (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 05.07.2011 N 7275/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ММ ЛТД" на вул. Тимофія Шамрила, 1 в Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,04 га в оренду на 20 років для реконструкції з розширенням, в частині надбудови та прибудови, нежитлового приміщення під адміністративно-господарські цілі та його подальшої експлуатації та обслуговування.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали