КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 307/6523

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Мех" на просп. Правди, 110 у Подільському районі м. Києва для будівництва та експлуатації виробничих та адміністративних будівель

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою приватному підприємству "Мех" (ідентифікаційний код 25291205) щодо відведення земельної ділянки на просп. Правди, 110 у Подільському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що на підставі статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Мех" на просп. Правди, 110 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,119 га в оренду на 49 років для будівництва та експлуатації виробничих та адміністративних будівель.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали