КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 313/6529

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Екліптика" на вул. Академіка Курчатова, 23-а у Деснянському районі м. Києва для реконструкції нежитлової будівлі з подальшою експлуатацією та обслуговуванням комплексу соціально-побутового призначення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Екліптика" (ідентифікаційний код 35974884) щодо відведення земельної ділянки на вул. Академіка Курчатова, 23-а у Деснянському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що згідно з висновком Головного управління містобудування та архітектури від 25.05.2011 N 5681/0/18/27-11 надання згоди на відведення неможливе, оскільки земельна ділянка знаходиться на території дитячого садка, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Екліптика" на вул. Академіка Курчатова, 23-а у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,159 га в оренду на 5 років для реконструкції нежитлової будівлі з подальшою експлуатацією та обслуговуванням комплексу соціально-побутового призначення.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали