КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 315/6531

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Українському науково-дослідному гідрометеорологічному інституту на просп. Науки, 37 в Голосіївському районі м. Києва для обслуговування, експлуатації та реконструкції існуючих будівель і споруд, будівництва наукового та житлового комплексу для співробітників УКР НДГМУ та МНС України

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Українському науково-дослідному гідрометеорологічному інституту (ідентифікаційний код 02572508) щодо відведення земельної ділянки на просп. Науки, 37 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, враховуючи, що не вирішені питання майнових відносин (частина нерухомого державного майна, розташованого на земельній ділянці, перебуває на балансі інших осіб), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Українському науково-дослідному гідрометеорологічному інституту на просп. Науки, 37 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 13,10 га в постійне користування для обслуговування, експлуатації та реконструкції існуючих будівель і споруд, будівництва наукового та житлового комплексу для співробітників УКР НДГМУ та МНС України.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали