КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 317/6533

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Пивоваренку Геннадію Леонідовичу на вул. Академіка Заболотного, 16 у Голосіївському районі м. Києва для встановлення МАФу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою фізичній особі - підприємцю Пивоваренку Геннадію Леонідовичу (ідентифікаційний код 2643000795) щодо відведення земельної ділянки на вул. Академіка Заболотного, 16 у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, враховуючи, що відсутні документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно на земельній ділянці, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Пивоваренку Геннадію Леонідовичу на вул. Академіка Заболотного, 16 у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,02 га в оренду на 49 років для встановлення МАФу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали