КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 318/6534

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Медична компанія "Медікус" на вул. Гната Юри, 9 у Святошинському районі м. Києва для добудови і перепланування технічних приміщень аптеки, вхідної групи та пандуса для інвалідів-колясочників

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Медична компанія "Медікус" (ідентифікаційний код 21584181) щодо відведення земельної ділянки на вул. Гната Юри, 9 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що відповідно до частини другої статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Медична компанія "Медікус" на вул. Гната Юри, 9 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га в оренду на 5 років для добудови і перепланування технічних приміщень аптеки, вхідної групи та пандуса для інвалідів-колясочників.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали