КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 320/6536

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу по експлуатації індивідуальних гаражних боксів "Борисфен" на вул. Північній, 7 в Оболонському районі м. Києва для будівництва багатоповерхового паркінгу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гаражно-будівельному кооперативу по експлуатації індивідуальних гаражних боксів "Борисфен" (ідентифікаційний код 25718690) щодо відведення земельної ділянки на вул. Північній, 7 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що земельна ділянка розміщена в межах червоних ліній (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 27.05.2011 N 5810/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу по експлуатації індивідуальних гаражних боксів "Борисфен" на вул. Північній, 7 в Оболонському районі м. Києва орієнтованою площею 2,653 га у власність для будівництва багатоповерхового паркінгу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали