КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 321/6537

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на просп. Перемоги у Святошинському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-торговельно-розважального комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" (ідентифікаційний код 21655857) щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на просп. Перемоги у Святошинському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що земельна ділянка відноситься до об'єктів зеленої зони, що визначені рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (Закон N 3159-VI), Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на просп. Перемоги у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 1,38 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-торговельно-розважального комплексу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали