КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 323/6539

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Михайлівський" на вул. Богдана Хмельницького, 23 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будинку (вхідна група)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Михайлівський" (ідентифікаційний код 25883518) щодо відведення земельної ділянки на вул. Богдана Хмельницького, 23 у Шевченківському районі м Києва та додані документи, враховуючи, що земельна ділянка знаходиться в межах червоних ліній (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 22.07.2011 N 7946/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Михайлівський" на вул. Богдана Хмельницького 23 у Шевченківському районі м. Києва орієнтованою площею 0,01 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування будинку (вхідна група).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали