КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 289/6505

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви Київського патріархату Святих жінок-мироносиць у Шевченківському районі м. Києва на перетині вул. Празької та Харківського шосе у Дніпровському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храму

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою релігійній громаді Української Православної Церкви Київського патріархату Святих жінок-мироносиць у Шевченківському районі м. Києва (ідентифікаційний код 35256066) щодо відведення земельної ділянки на перетині вул. Празької та Харківського шосе у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що ця земельна ділянка відповідно до рішення Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381 "Про затвердження Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста" відноситься до зеленої зони та згідно з Законом України від 17.03.2011 N 3159-VI "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (Закон N 3159-VI) введено мораторій строком на п'ять років на зміну цільового призначення земельних ділянок зелених зон і зелених насаджень, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви Київського патріархату Святих жінок-мироносиць у Шевченківському районі м. Києва на перетині вул. Празької та Харківського шосе у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,090 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування храму.

3. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) повідомити заявнику про прийняте на сесії Київради рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали