КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 292/6508

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Електроприладпостач" на вул. Радищева, 3 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських, складських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою відкритому акціонерному товариству "Електроприладпостач" (ідентифікаційний код 01882108) щодо відведення земельної ділянки на вул. Радищева, 3 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, в зв'язку з відсутністю документів, що посвідчують право власності на майно, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Електроприладпостач" на вул. Радищева, 3 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,156 га в оренду на 10 років для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських складських будівель і споруд.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали