КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 293/6509

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АГРО-ПЕТРОЛІУМ" на вул. Електриків, 21 (літ. "Ф") у Подільському районі м. Києва для експлуатації, обслуговування адміністративно-господарської будівлі з подальшою реконструкцією під АЗК

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "АГРО-ПЕТРОЛІУМ" (ідентифікаційний код 21660019) щодо відведення земельної ділянки на вул. Електриків, 21 (літ. "Ф") у Подільському районі м. Києва та додані документи, враховуючи відсутність засвідчених нотаріально письмових згод землекористувачів на припинення права користування землею та погодження Головного управління економіки та інвестицій, згідно з пунктом 4 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 20.03.2006 N 492 призупинено розгляд та погодження проектів відведення земельних ділянок для будівництва та реконструкції об'єктів, розташованих на території Рибальського півострова (крім споруд, пов'язаних з будівництвом Подільського мостового переходу), до затвердження детального плану території, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АГРО-ПЕТРОЛІУМ" на вул. Електриків, 21 (літ. "Ф") у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,168 га в оренду на 10 років для експлуатації, обслуговування адміністративно-господарської будівлі з подальшою реконструкцією під АЗК.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали