КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 525/6761

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "МТІР Ессет Менеджмент" на вул. Еспланадній, 20, 20-а у Печерському районі м. Києва для реконструкції, будівництва та експлуатації готельно-офісного комплексу з підземним паркінгом, магазином, ресторанами та іншою інфраструктурою

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "МТІР Ессет Менеджмент" (ідентифікаційний код 33669793) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Еспланадній, 20, 20-а у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що місце розташування земельної ділянки не відповідає Генеральному плану міста Києва (лист Головного управління містобудування та архітектури від 29.06.2011 N 6447/1/18/27-11), керуючись статтями 9, 123,124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "МТІР Ессет Менеджмент" на вул. Еспланадній, 20, 20-а у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,60 га в оренду на 15 років для реконструкції, будівництва та експлуатації готельно-офісного комплексу з підземним паркінгом, магазином, ресторанами та іншою інфраструктурою.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали