КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 526/6762

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Агентству регіонального розвитку "Європейське партнерство" на вул. Андрія Малишка, 39 у Дніпровському районі м. Києва для реконструкції та подальших експлуатації і обслуговування торговельно-офісного центру з готельними номерами

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Агентству регіонального розвитку "Європейське партнерство" (ідентифікаційний код 34291953) щодо відведення земельної ділянки на вул. Андрія Малишка, 39 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що немає документів, що посвідчують право власності на нежитловий будинок в цілому, та керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Агентству регіонального розвитку "Європейське партнерство" на вул. Андрія Малишка, 39 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,285 га в оренду на 15 років для реконструкції та подальших експлуатації та обслуговування торговельно-офісного центру з готельними номерами.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали