КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 527/6723

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Завод "Маяк" на вул. Замковецькій, 7 у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування існуючих складських будівель

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Завод "Маяк" (ідентифікаційний код 14307423) щодо відведення земельної ділянки на вул. Замковецькій, 7 у Подільському районі м. Києва та додані документи, враховуючи відсутність нотаріально засвідченої згоди землекористувача на припинення права користування частиною земельної ділянки, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Завод "Маяк" на вул. Замковецькій, 7 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,265 га в оренду на 15 років для експлуатації та обслуговування існуючих складських будівель.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали