КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 529/6765

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Чередніченко Жанні Миколаївні на перетині просп. Генерала Ватутіна та вул. Братиславської для реконструкції павільйону-кафе у торговельний комплекс із закладами громадського харчування

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою фізичній особі - підприємцю Чередніченко Жанні Миколаївні (ідентифікаційний код 2458217783) щодо відведення земельної ділянки на перетині просп. Генерала Ватутіна та вул. Братиславської та додані документи, враховуючи те, що місце розташування земельної ділянки не відповідає Генеральному плану міста Києва (лист Головного управління містобудування та архітектури від 26.08.2011 N 9653/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Чередніченко Жанні Миколаївні на перетині просп. Генерала Ватутіна та вул. Братиславської орієнтовною площею 0,02 га в оренду на 15 років для реконструкції павільйону-кафе у торговельний комплекс із закладами громадського харчування.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали