КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 530/6766

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по ремонту і утриманню мостів та шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" на о. Труханів у Дніпровському районі м. Києва для влаштування будівельного майданчика

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству по ремонту і утриманню мостів та шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" (ідентифікаційний код 03359018) щодо відведення земельної ділянки на о. Труханів у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що розгляд справ по наданню, оформленню права користування земельними ділянками та погодженню місця розташування об'єктів на території Труханового острова зупинено до завершення розробки і затвердження проекту детального планування згідно з рішенням Київради від 23.05.2002 N 23/23 "Про деякі питання діяльності комунального підприємства "Труханів острів", керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по ремонту і утриманню мостів та шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" на о. Труханів у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,36 га в постійне користування для влаштування будівельного майданчика.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали