КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 532/6768

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки автокооперативу "Мостицький" у пров. Квітневому, 2 у Подільському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового паркінгу та автостоянки

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою автокооперативу "Мостицький" (ідентифікаційний код 21569075) щодо відведення земельної ділянки у пров. Квітневому, 2 у Подільському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що на підставі статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки автокооперативу "Мостицький" у пров. Квітневому, 2 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 1,598 га в оренду на 10 років для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового паркінгу та автостоянки.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали