КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 534/6770

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Мосейкіну Денису Леонідовичу на вул. Ломоносова, 28/41 в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації існуючого кіоску роздрібної торгівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою фізичній особі - підприємцю Мосейкіну Денису Леонідовичу (ідентифікаційний код 3269815413) щодо відведення земельної ділянки на вул. Ломоносова, 28/41 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що немає документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно на земельній ділянці, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Мосейкіну Денису Леонідовичу на вул. Ломоносова, 28/41 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,004 га в оренду на 10 років для експлуатації існуючого кіоску роздрібної торгівлі.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали