КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 535/6771

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадській організації "Академічна-1" на бульв. Лесі Українки, 5-б у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування 10 капітальних гаражів

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою громадській організації "Академічна-1" (ідентифікаційний код 35849165) щодо відведення земельної ділянки на бульв. Лесі Українки, 5-б у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що на земельній ділянці розташовані об'єкти нерухомого майна, які не перебувають у власності громадської організації "Академічна-1", керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадській організації "Академічна-1" на бульв. Лесі Українки, 5-б у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,025 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування 10 капітальних гаражів.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали