КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 538/6774

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ЛІЗИНГТЕХТРАНС" на вул. Фрунзе, 104 у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ЛІЗИНГТЕХТРАНС" (ідентифікаційний код 34694422) щодо відведення земельної ділянки на вул. Фрунзе, 104 у Подільському районі м. Києва та додані документи, у зв'язку з відсутністю документів, що підтверджують перехід права на майно та нотаріально посвідчених згод землекористувачів на припинення права користування земельною ділянкою, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ЛІЗИНГТЕХТРАНС" на вул. Фрунзе, 104 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,85 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали