КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 541/6777

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" в районі вул. Бошків Яр та вул. Нечуя-Левицького у Солом'янському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" (ідентифікаційний код 00131305) щодо відведення земельної ділянки в районі вул. Бошків Яр та вул. Нечуя-Левицького у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що до вікон житлового будинку відстань менше 10 м, що суперечить ДБН (лист Головного управління містобудування та архітектури від 29.08.2011 N 9689/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" в районі вул. Бошків Яр та вул. Нечуя-Левицького у Солом'янському районі м. Києва орієнтованою площею 0,006 га в оренду на 5 років для будівництва, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали