КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 543/6779

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Надієнку Сергію Григоровичу на острові Долобецькому у Дніпровському районі м. Києва для розташування та благоустрою зони сімейного відпочинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою фізичній особі - підприємцю Надієнку Сергію Григоровичу (ідентифікаційний код 2711612754) щодо відведення земельної ділянки на острові Долобецькому у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що місце розташування земельної ділянки не відповідає Генеральному плану міста Києва (лист Головного управління містобудування та архітектури від 22.08.2011 N 9420/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Надієнку Сергію Григоровичу на острові Долобецькому у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,63 га в оренду на 49 років для розташування та благоустрою зони сімейного відпочинку.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали