КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 544/6780

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "НІКО-УКРАЇНА" на вул. Набережно-Луговій, 4 у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування автомобілів "Міцубісі"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "НІКО-УКРАЇНА" (ідентифікаційний код 30113927) щодо відведення земельної ділянки на вул. Набережно-Луговій, 4 у Подільському районі м. Києва та додані документи, у зв'язку з тим, що на підставі статті 134 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів та керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "НІКО-УКРАЇНА" на вул. Набережно-Луговій, 4 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,04 га в оренду на 25 років для експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування автомобілів "Міцубісі".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали