КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 545/6781

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Позняки-Інвест" на вул. Колекторній у Дарницькому районі м. Києва для будівництва та експлуатації виробничо-ремонтної бази з адміністративними будівлями

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству "Позняки-Інвест" (ідентифікаційний код 31723240) щодо відведення земельної ділянки на вул. Колекторній у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що зазначене місце розташування земельної ділянки не відповідає Генеральному плану розвитку міста Києва та входить до охоронної зони Бортницької станції аерації, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Позняки-Інвест" на вул. Колекторній у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 2,81 га в постійне користування для будівництва та експлуатації виробничо-ремонтної бази з адміністративними будівлями.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали