КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 667/6903

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Оптово-роздрібний ринок "Жуляни" на вул. Молодогвардійській, 32 у Солом'янському районі м. Києва для будівництва готельно-офісного та торговельно-розважального комплексу (зміна цільового призначення)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Оптово-роздрібний ринок "Жуляни" (ідентифікаційний код 25410064) щодо відведення земельної ділянки на вул. Молодогвардійській, 32 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, в зв'язку з тим, що наміри забудови не відповідають Генеральному плану розвитку м. Києва до 2020 року (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 22.06.2011 N 6744/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Оптово-роздрібний ринок "Жуляни" на вул. Молодогвардійській, 32 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 1,63 га в оренду на 15 років для будівництва готельно-офісного та торговельно-розважального комплексу (зміна цільового призначення).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали