КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 683/6919

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лініченку Максиму Володимировичу на бульв. Дружби Народів, 30 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування торговельно-офісної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Лініченку Максиму Володимировичу щодо відведення земельної ділянки на бульв. Дружби Народів, 30 у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи відсутність документів, що посвідчують право власності на будівлю, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лініченку Максиму Володимировичу на бульв. Дружби Народів, 30 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га в оренду на 15 років для експлуатації та обслуговування торговельно-офісної будівлі.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали