КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 687/6923

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Притулок для тварин" на вул. Тепловозній в Дарницькому районі м. Києва для будівництва і обслуговування "Центру захисту тварин"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству "Притулок для тварин" (ідентифікаційний код 32620706) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Тепловозній в Дарницькому районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що зазначене місце розташування земельної ділянки не відповідає Генеральному плану міста Києва (лист Головного управління містобудування та архітектури від 07.06.2011 N 6169/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Притулок для тварин" на вул. Тепловозній в Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 1,07 га в постійне користування для будівництва і обслуговування "Центру захисту тварин".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали