КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 901/7137

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по будівництву та експлуатації автостоянок і гаражів на просп. Петра Григоренка, 13 у Дарницькому районі м. Києва для розташування автостоянки

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству по будівництву та експлуатації автостоянок і гаражів (ідентифікаційний код 21577229) щодо відведення земельної ділянки на просп. Петра Григоренка, 13 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що зазначене місце розташування земельної ділянки не відповідає Генеральному плану розвитку міста Києва (лист Головного управління містобудування та архітектури від 13.10.2011 N 11560/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по будівництву та експлуатації автостоянок і гаражів на просп. Петра Григоренка, 13 у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,27 га в постійне користування для розташування автостоянки.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали