КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 896/7132

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святого Праведного Симеона Богоприємця у Голосіївському районі м. Києва на вул. Ломоносова, 32 в Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храмового комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святого Праведного Симеона Богоприємця у Голосіївському районі м. Києва (ідентифікаційний код 26346196) щодо відведення земельної ділянки на вул. Ломоносова, 32 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що наміри забудови не відповідають Генеральному плану розвитку м. Києва (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 04.07.2011 N 7207/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святого Праведного Симеона Богоприємця у Голосіївському районі м. Києві на вул. Ломоносова, 32 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,20 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування храмового комплексу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали