КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 905/7141

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна у Солом'янському районі м. Києва на вул. Генерала Потапова, 1-г у Святошинському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храмового комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Святого Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна у Солом'янському районі м. Києва (ідентифікаційний код 26345668) щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала Потапова, 1-г у Святошинському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що Київською міською радою не затверджено Схеми розміщення культових споруд у м. Києві (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 03.10.2011 N 11036/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна у Солом'янському районі м. Києва на вул. Генерала Потапова, 1-г у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,49 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування храмового комплексу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали