КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 294/7631

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ЕЛМА" на перетині Кільцевої дороги та вул. Перемоги у Святошинському районі м. Києва для будівництва та обслуговування об'єктів інженерної, транспортної інфраструктури

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ЕЛМА" (ідентифікаційний код 20075649) щодо відведення земельної ділянки на перетині Кільцевої дороги та вул. Перемоги у Святошинському районі м. Києва та додані документи, враховуючи, що наміри забудови не відповідають Генеральному плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 28.12.2011 N 15599/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ЕЛМА" на перетині Кільцевої дороги та вул. Перемоги у Святошинському районі м. Києва орієнтованою площею 0,05 га в оренду на 49 років для будівництва та обслуговування об'єктів інженерної, транспортної інфраструктури.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали