КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 416/7753

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на вул. Міста Шалетт, 1-а у Дніпровському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування футбольного поля

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (ідентифікаційний код 37355108) щодо відведення земельної ділянки на вул. Міста Шалетт, 1-а у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що це територія середньої школи N 258, яка не надала згоди на вилучення частини земельної ділянки, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на вул. Міста Шалетт, 1-а у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,88 га в постійне користування для реконструкції, експлуатації та обслуговування футбольного поля.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали