КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 297/7634

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "УКРПОЛ" на вул. Генерала Матикіна, 1 в Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування кафе

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "УКРПОЛ" (ідентифікаційний код 14299497) щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала Матикіна, 1 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, враховуючи, що згідно з Генеральним планом міста Києва та проектом планування його приміської зони на період до 2020 року територія за функціональним призначенням належить до території житлової садибної забудови та вулиць і доріг (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 28.12.2011 N 15603/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "УКРПОЛ" на вул. Генерала Матикіна, 1 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га в оренду на 49 років для будівництва, експлуатації та обслуговування кафе.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали