МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 травня 2017 року N 186

Про відмову у видачі ліцензії

Керуючись вимогами Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), наказую:

1. Відмовити у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами суб'єкту господарювання ПП "ЮРЕКО", згідно з переліком та описом підстав для прийняття цього рішення та пропозицій щодо усунення відповідних недоліків, що додається.

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. Семерак

 

Додаток
до наказу Мінприроди
04.05.2017 N 186

Перелік та опис підстав для прийняття рішення та пропозицій щодо усунення відповідних недоліків суб'єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання, ідентифікаційний код

Місце знаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Підстава для відмови у видачі ліцензії

Пропозиції щодо усунення відповідних недоліків

1

2

3

4

5

6

7

1.

N 10761/10-17 від 24.04.2017

ПП "ЮРЕКО"
(37536906)

Місце знаходження:
21007, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Некрасова, буд. 25, оф. 210
Місце провадження господарської діяльності:
Чернівецька обл., м. Кіцмань, вул. Кутузова, буд. 29, прим. Літ. Г, Д, И

Збирання Зберігання

Відповідно до пункту 1 частини третьої статті 13 Закону (Закон N 222-VIII) відмовлено у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами з підстав:
1. Відсутня копія реєстрової карти об'єкта оброблення та утилізації відходів.
2. Відсутній дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
3. Відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
4. Відсутні відомості щодо ідентифікації об'єкта підвищеної небезпеки.
5. Відсутність копії підтвердних документів, засвідчені печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, що дають можливість ідентифікувати матеріально-технічну базу.

Для прийняття рішення щодо видачі ліцензії необхідно після усунення вищезазначених причин, що стали підставою для відмови у видачі ліцензії, подати до Мінприроди нову заяву про отримання ліцензії в порядку, встановленому Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами" (Постанова N 446)

 

Заступник начальника управління
з питань оцінки впливу на довкілля -
начальник відділу

С. В. Жукаускас
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали