Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії ДП "СУМСЬКА БІОЛОГІЧНА ФАБРИКА"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 березня 2019 року N 108

Про відмову у видачі ліцензії ДП "СУМСЬКА БІОЛОГІЧНА ФАБРИКА"

Відповідно до пункту 1 частини третьої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), і Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), наказую:

1. Відмовити у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами ДП "СУМСЬКА БІОЛОГІЧНА ФАБРИКА", заява про видачу ліцензії від 21.02.2019, згідно з переліком та описом підстав для прийняття рішення та пропозицій щодо усунення відповідних недоліків суб'єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, що додаються.

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вакараша В. М.

 

Міністр

О. Семерак

 

Додаток
до наказу Мінприроди
12.03.2019 N 108

ПЕРЕЛІК ТА ОПИС
підстав для прийняття рішення та пропозицій щодо усунення відповідних недоліків суб'єктам господарювання, щодо яких прийнято рішення про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N
з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання, Ідентифікаційний код

Місце знаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Підстава для відмови у видачі ліцензії

Пропозиції щодо усунення відповідних недоліків

1

2

3

4

5

6

7

1.

N 5574/10-19 21.02.2019

ДП "Сумська біологічна фабрика"
00483004

Місце знаходження: 40021, м. Суми, вул. Гамалія, 25
Місце провадження господарської діяльності: 40021, м. Суми, вул. Гамалія, 25

Збирання
Зберігання
Знешкодження

1. Не у повному обсязі надані копії підтвердних документів, засвідчені печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, що дають можливість ідентифікувати матеріально-технічну базу.
2. Відомість про наявність матеріально-технічної бази не містить інформації про наявність вантажно-розвантажувального обладнання.
3. Перелік операцій поводження з небезпечними відходами, на які планується отримання ліцензії, не відповідає переліку операцій, зазначених у висновках державної санітарно-епідеміологічної та екологічної експертиз.

Рішення щодо видачі ліцензії може бути прийнято після усунення вищезазначених причин, що стали підставою для відмови у видачі ліцензії, за умови повторного подання до Мінприроди заяви про отримання ліцензії в порядку, встановленому Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами" (Постанова N 446)

 

Директор Департаменту екологічної безпеки
та дозвільно-ліцензійної діяльності

С. І. Лук'янчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали