Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на додаткову смугу радіочастот ТОВ "МЕГАПРОСТІР"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 7 серпня 2018 року N 410

Про відмову у видачі ліцензії на додаткову смугу радіочастот ТОВ "МЕГАПРОСТІР"

Відповідно до пункту 2 частини п'ятої статті 33 та частини четвертої статті 39 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю "МЕГАПРОСТІР" (38011808, м. Первомайськ Миколаївської області), за заявою N 4043/5 (вхідний НКРЗІ N 10873 від 11.07.2018), у видачі ліцензії на додаткову смугу радіочастот для широкосмугового радіодоступу (радіозв'язку у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації) на території Миколаївської області у смузі радіочастот 5290,0 ... 5310,0 МГц у зв'язку з невиконанням умов електромагнітної сумісності між радіоелектронним засобом (РЕЗ), що зазначений у частотному плані мережі РЕЗ, що заявляються, з іншими РЕЗ (Висновок N 1-4408 щодо можливості видачі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України від 20.07.2018).

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку вручити або надіслати ліцензіату примірник N 2 цього рішення.

3. Департаменту забезпечення діяльності:

- надати УДЦР копію цього рішення для використання у роботі;

- оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет та опублікування в офіційному друкованому бюлетені.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали