Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України ФОП Шеремету В. О.

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 23 жовтня 2018 року N 547

Про відмову у видачі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України ФОП Шеремету В. О.

Відповідно до пункту 2 частини п'ятої статті 33 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Відмовити фізичній особі - підприємцю Шеремету Володимиру Олексійовичу (3142704936, с. Новошевченкове Кіровоградської області), за заявою N 4117/1 (вхідний НКРЗІ N 15711 від 20.09.2018), у видачі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України для широкосмугового радіодоступу (радіозв'язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів), на території Кіровоградської області у смузі радіочастот 5670,0...5690,0 МГц, у зв'язку з невиконанням умов електромагнітної сумісності між радіоелектронним засобом (РЕЗ), що зазначений у плані освоєння радіочастотного ресурсу України, з іншими РЕЗ (Висновок N 1-4472 щодо можливості видачі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України від 02.10.2018).

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку вручити або надіслати ліцензіату примірник N 2 цього рішення.

3. Департаменту забезпечення діяльності:

- надати УДЦР копію цього рішення для використання у роботі;

- оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет та опублікування в офіційному друкованому бюлетені.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали