Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Першотравенську Дніпропетровської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 27 вересня 2018 року N 1614

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Першотравенську Дніпропетровської обл.

З урахуванням рішення від 11.05.2018 N 627 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 627) Національна рада рішенням від 11.05.2018 N 628 (Рішення N 628) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Першотравенську Дніпропетровської обл.

Оголошення про конкурс опубліковано 30.05.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 97 (6852) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Першотравенську Дніпропетровської обл., було подано 2 заяви від: ТОВ ТРК "ТБ СТИМУЛ", м. Київ ("2+2 ТБ-СТИМУЛ"); ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ "ПРИВАТ ТБ ДНІПРО", м. Дніпро ("2+2 9 канал").

Під час голосування за визнання переможцем конкурсу заяви ТОВ ТРК "ТБ СТИМУЛ", м. Київ ("2+2 ТБ-СТИМУЛ"); ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ "ПРИВАТ ТБ ДНІПРО", м. Дніпро ("2+2 9 канал"), щодо видачі ліцензії на мовлення не набрали необхідної кількості голосів, що свідчить про невідповідність претендента критеріям, зазначеним у частині чотирнадцятій статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Першотравенську Дніпропетровської обл., але не визначила його переможця.

Відповідно до частини третьої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" рішення про відмову у видачі ліцензії на мовлення приймається Національною радою за результатами розгляду заяви і протягом п'яти робочих днів після протокольного оформлення цього рішення надсилається заявникові у письмовій формі із зазначенням підстав відмови.

Національна рада вважає за необхідне відмовити ТОВ ТРК "ТБ СТИМУЛ", м. Київ ("2+2 ТБ-СТИМУЛ"); ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ "ПРИВАТ ТБ ДНІПРО", м. Дніпро ("2+2 9 канал"), у видачі ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Першотравенську Дніпропетровської обл.

Керуючись ст. 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Відмовити ТОВ ТРК "ТБ СТИМУЛ", м. Київ ("2+2 ТБ-СТИМУЛ"), у видачі ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Першотравенську Дніпропетровської обл.

2. Відмовити ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ "ПРИВАТ ТБ ДНІПРО", м. Дніпро ("2+2 9 канал"), у видачі ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Першотравенську Дніпропетровської обл.

3. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТРО ТОВ ТРК "ТБ СТИМУЛ", м. Київ ("2+2 ТБ-СТИМУЛ"); ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ "ПРИВАТ ТБ ДНІПРО", м. Дніпро ("2+2 9 канал"), про це рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали